MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥töljer 17099066

nr 1709 9066

Fåtöljer

ett par, Chippendalestil

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 juni 2025
kl 19:18:26

16/6 18:41:27 1      Vinnande bud